Віртуальна бібліотека

Посилання на електронні підручники

Корисні сайти для вчителів-предметників

Математика

Географія

  • Освітній проєкт «На урок»: https://naurok.com.ua/
  • Освітній IT – проєкт «Всеосвіта»: https://vseosvita.ua/
  • Веб-ресурс Нової української школи: https://nus.org.ua/
  • https://www.airpano.com/ – це   сайт для перегляду панорамних зображень десятків відомих міст по всьому світу
  • https://www.seterra.com/ – На платформі зібрано понад 200 географічних завдань різного ступеня складності та відмінної тематики, які відображуються на зручно влаштованому інтерфейсі.
  • https://www.mapillary.com – сервіс, на якому можна подивитися точкові панорамні фотографії з певного куточку світу і розглядати панораму лінійно

Біологія

Мова та література

  • http://ridnamova.ck.ua– Сайт для вчителів української мови та літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.
  • http://www.ukrinschool.eduua.net– Електронна версія науково-методичного журналу.
  • http://mova.kreschatic.kiev.ua/ – Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика.

                             Корисні сайти для вчителів

Міністерство освіти і науки України

 Освіта і наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

 Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україні

 Українські організації, пов’язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал – освіта в Україні, освіта за кордоном

 Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Шкільний портал «Острів знань»

Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Вчитель вчителю, учням та батькам

MENU
Нетішинський академічний ліцей