Ліцейні роки – це роки радості, перших кроків до пізнання світу. Від того, що вразило, запам’ятадось, здивувало у дитинстві, залежить, якою буде людина у житті: доброю, чемною і милосердною, чи навпаки – байдужою і злою. Дитинство – це період розвитку, формування і становлення особистості.
З цією метою в ліцеї було створено учнівське самоврядування – спосіб організації життя учнівського колективу. Воно сприяє виробленню в учнів почуття господаря ліцею, класу, вміння співробітничати на принципах рівності, гласності, демократизму.
Ліцейне самоврядування – це сприятливі умови для згуртування учнівського колективу, розвитку педагогічного спрямування громадської думки.
![](http://zoshone.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/12/1585306080_0001.jpg)
ПЛАН РОБОТИ ЛІГИ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2023/2024
![](http://zoshone.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/12/1700597126_bashinskij.jpg)
Башинський Юрій 9-Г клас
Президент
![](http://zoshone.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/12/1700597242_kononchuk-689x1024.jpg)
Конончук Маргарита 9-Г клас
Заступник президента
Команда ліги учнівської молоді (2022/2023 н.р.)
![](http://zoshone.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/12/1633337083_anna-kozyura-10-a-golova-lum.jpg)
Козюра Анна 10-А клас
Президент
![](http://zoshone.osvitahost.net/wp-content/uploads/2023/12/1633337042_vitalina-vojtyuk-10-b-zastupnik-golovi-lum.jpg)
Козюра Анна 10-А клас
Президент