Шановні колеги, учні, батьки, громадо!

Прийміть найкращі вітання із прийдешнім Новим 2024 роком!

Рік, який минає, був не простим, він змінив кожного з нас, наші цінності та бажання, наші мрії! У складних умовах роботи, численних загрозах та серйозних викликах, які стояли перед нами, ми продовжували працювати, розвиватися, чесно робити свою справу, закладали механізми стабільності розвитку закладів для майбутнього!

Вдячність, любов, єдність, молитва за благополуччя кожного захисника, за мир і спокій на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ, за ПЕРЕМОГУ – для нас фундаментальні чесноти.

Новий рік – це завжди новий старт, нові виклики, можливості, завдання, радісні сподівання на добрі новини, на світле майбутнє!

Хай Ваше життя буде сповнене світла, тепла, і краси!

Попри все, залишайтеся вірними своїй справі та незламно вірте в Перемогу, у Збройні Сили України, підтримуйте їх! Завдяки кожному з них, ми розуміємо справжню високу ціну Життя та Незалежності!

Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного щастя, любові, мудрості, оптимізму, натхнення, новорічної радості, успіхів, добробуту, нових починань, нових досягнень, людської вдячності! Нехай збуваються Ваші мрії! Мирного, Переможного, спокійного Нового року!

Слава Україні!

З Новим Роком!

З повагою,

директор ліцею                                                                     Таміла СОБОЛИК

MENU
Нетішинський академічний ліцей