6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день є чудовою нагодою нагадати, наскільки важливо зберігати в безпеці свої особисті дані та фінанси у світі сучасних технологій. З цієї нагоди у 6-Б класі соціальний педагог Альона Володимирівна Щеховська провела освітній захід про правила безпеки в Інтернеті.
З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі.
![](http://akadem.km.ua/wp-content/uploads/2024/02/tyzhnya-profilaktyky-dytyachoyi-bezdoglyadnostityzhnya-profilaktyky-dytyachoyi-bezdoglyadnosti-1-1024x576.jpg)