Що може бути смачніше ніж піца?
Правильно, піца приготовлена своїми руками з великою любов’ю та вдячністю для наших захисників.
На благодійному аукціоні, що пройшов у академічному ліцеї, Наталія Кочуренкова, класний керівник 10-Г класу та Олена Лукашук, класний керівник 10-Д класу вибороли для своїх учнів лот – майстер клас з випікання піци.
09 лютого 2024р. – у Всесвітній день піци, під чуйним керівництвом шеф-кухаря учні місили і розкачували тісто, розподіляли начинку і навіть прийняли участь в її випіканні.
Усі були в захваті від цього процесу, працювали з ентузіазмом та посмішкою, бо розуміли, що роблять добру справу, наближаючи нашу перемогу – усю випечену продукцію пофасували і одразу передали Штабу допомоги ЗСУ для наших мужніх захисників.
Щиро дякуємо юним патріотам, їх батькам та учителям за кожен зроблений маленький крок – до великої ПЕРЕМОГИ!
Дякуємо усім, хто наближає нашу країну до Перемоги!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421961828_2086639738369698_5552977193111991990_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=PMKU2MYzREAAX_35s6J&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfA46oSXNepv8op5N0U_BGyhIj7tNrYru7F2G3ZeO6OuXA&oe=65CDF449)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424674469_2086639805036358_3628939595091990785_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=-UijO6WHGxcAX926ak5&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfB4uA_bw2idwIzXu_BYq2uPeYN5JiCtY66mmrdokzHJvw&oe=65CD64D0)