10 лютого 2024 р. на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, на якому Нетішинську МТГ представили здобувачі освіти Нетішинського академічного ліцею Марія ТОЛКАЧ (9-Г клас), Валерія ЧЕРНЯНОВА (10-Ж клас), Віолетта КАЛАБСЬКА (11-А клас).
Відповідно до протоколів результатів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2023/2024 н.р. Віолетта КАЛАБСЬКА (11-А клас; учитель інформатики Лілія Миколаївна Збаровська) стала призеркою та посіла ІІІ місце у своїй віковій категорії!
Вітаємо Віолетту Калабську та їх наставницю, учителя інформатики Лілію Миколаївну Збаровську! Нехай успіх надихає Вас на нові звершення, а Ваші знання стануть корисними для відбудови та процвітання України!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424590070_7119719151416320_6468606776600574112_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=MH6H83HZd7EAX_We3lb&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCCVsPLNhm1tykZ-tHFXCd1PEFGtF5k1qlBIPOdPpM_AQ&oe=65D7C04F)