![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424674875_7123174611070774_7826838706972786219_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=6PWuNHjNDg0AX-ZHaDn&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfB3FLuQTYeKgKNKkWDH_I9AFXdq2BTCOyQjlc1VsgcESQ&oe=65D7DDB2)
12 лютого 2024 р. в Нетішинському академічному ліцеї відбулася дружня інтелектуальна гра брейн-ринг «Стежками славетної Кліо» серед команд здобувачів освіти 10-х класів:
10-А клас – команда «Гетьманат»
10-Б клас – команда «Вектор перемоги»
10-В клас – команда «Оборонці культурної спадщини»
10-Г клас – команда «Незламні серця»
10-Д клас – команда «Дівчиноньки»
10-Є клас – команда «Енергія нації»
10-З клас – команда «Veritas»
10-Ж клас – команда «Ярослав Мудрий»
10-К клас – команда «Мазепинці».
У рамках закриття Тижня історії команди позмагалися в ерудиції, кмітливості, не лише у питаннях історії, а й інших наук, продемонстрували вміння бути зібраними, уважними, працювати в команді, логічно та швидко мислити, комунікувати. За результатами роботи журі було визначено переможця – команду «Вектор перемоги» (10-Б клас).
Директор ліцею Таміла Анатоліївна Соболик та випускник закладу освіти 2011, а нині військовослужбовець ЗСУ, офіцер Сергій Гуменюк відзначили учасників та переможців змагань грамотами та символічними подарунками.
Дякуємо за підготовку та проведення заходу учителям історії 10-х класів – Ірині Олександрівні Рибачок, Сергію Анатолійовичу Шаправському, Антоніні Миколаївні Бражук, Галині Євгеніївні Комарецькій та заступнику директора з виховної роботи Лесі Сергіївні Кострич.
Дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатися та брати участь у інтелектуальних змаганнях!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425010432_7123174594404109_6367970240228228614_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=h_GnItmIkwMAX8RaV3B&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCmr89SvjH1JMtT3rfrGuVIj9RytnoiE3DXTzpbR-V8Uw&oe=65D5ED4B)