Фінальний акорд у цьогорічному обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023/2024 н.р. поставила олімпіада з англійської мови!
18 лютого 2024 р. на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, на якому Нетішинську МТГ гідно представили здобувачі освіти Нетішинського академічного ліцею Софія ПРОЦЮК (10-Д клас) та Артем ЗІНЬКО (11-Є клас).
Відповідно до протоколів результатів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2023/2024 н.р. Софія ПРОЦЮК стала призеркою обласного етапу серед учнів 10-х класів (3 місце; учитель англійської мови Лариса Петрівна Поліщук), а Артем Зінько став призером обласного етапу серед учнів 11-х класів (2 місце, учитель англійської мови Тетяна Олексіївна Карпова).
Сердечно вітаємо юних знавців англійської мови та їх наставників! Зичимо міцного здоров’я та подальших успіхів в пануванні глибин англійської мови!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися!
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424961385_7156170857771149_3812324023139354005_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=5VW-3qOD7osAX8DvxpF&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfDkM8Grm3XPFy2dnGZrT-BRPqBUlGnj3IOVTQFpohql3Q&oe=65E09363)