Щороку, 20 лютого, ми згадуємо подвиг Героїв Небесної Сотні.
10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. До Дня Героїв Небесної Сотні ліцейна родина ушанувала пам’ять учасників Революції Гідності та усього Небесного воїнства.
Випускники 11-х класів принесли квіти та лампадки до Алеї Пам’яті Героїв України і пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.
Цьогоріч пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу!». Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо як ціною власного життя Герої виборюють свободу і незалежність нашої країни.
Дякуємо усім хто боронив і нині боронить Україну!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424958081_2094579184242420_8215881350581384934_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=3xTJowkmJUgAX_94Hnd&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBgaZoAsp3FY-8Zc7rio61RQlrYroNA1mhD-aflC1rYjA&oe=65E1396A)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424949276_2094579227575749_6075219005782088236_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=5xLVrAnDxSQAX8wXC46&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAoLl9ytdje_xBlpIOTQNPGz3ZffvSNeDY1ygamuDhIMw&oe=65E0C04D)