20 лютого – лідери учнівського самоврядування Нетішинського академічного ліцею доєдналися до круглого столу в онлайн форматі «Герої не вмирають. Вони живуть доки їх пам’ятають» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, Дня Героїв Революції Гідності, організованого відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Вдесяте ми вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни.
20 лютого згадали тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, загинули у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.
Залишаємося гідними своїх героїв!
Слава Україні! Героям слава!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425295125_2094478147585857_8000651798494727017_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=zB7Cj405NBAAX-_jlms&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfB95I-ON3eLuYMELbYsP4XEwt4Ke3ThSAmT93qypPY4Wg&oe=65DF5681)