У Нетішинському академічному ліцеї стартував Тиждень творчості класного керівника “Сучасний класний керівник”, який проходитиме з 04 до 12 березня 2024р.
Класні керівники ліцею – це ниточки, що зв’язують в одне ціле учнів, учителів-предметників, батьків, громадськість.
Класний керівник — універсальна особистість. Це і вихователь, і психолог, і соціальний педагог, і педагог-організатор.
Основне призначення класного керівництва зумовлене сучасним завданням, яке ставить перед собою суспільство – максимальний розвиток кожної дитини, збереження її неповторності, розкриття її потенційних талантів, створення умов для нормального духовного, розумового та фізичного вдосконалення, спрямування кожного учня на цікавий, змістовний особистісно і суспільно корисний шлях самовдосконалення.
Отож, розпочинаємо обмінюватися досвідом!
Дякуємо ЗСУ за можливість ТВОРИТИ!
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431101733_2101643630202642_5906688782199276040_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JXkvNfAKHp0AX_52CWq&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfCKRsjfW8FQNUh0CEh9RZWg8hs25VRlYLiceCTvH29OTQ&oe=65F24ED4)