День 1 – Дискусія…
Ліцеїсти 10-Д класу прийняли активну участь у колі “Успішна взаємодія з учителем” на чолі з класним керівником Оленою Лукашук та соц.педагогом Альоною Щеховською.
Неля Герасимчук, класний керівник 11-Г класу, разом з учнями визначали рейтинг актуальних професій майбутнього.
9-А клас та класний керівник Юлія Коритовська- висловлювали свої думки про щастя, малювали малюнки як воно виглядає, відстоювали власні погляди та захищали проєкти.
У творчого класного керівника – творчі учні!
Дякуємо ЗСУ за можливість ТВОРИТИ!
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429818165_2101942776839394_3190166273148254366_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zAawAArLJOMAX8_KCyK&_nc_oc=AQkjd_6s06eskth5Tn8mcCuF9C6VAPmAKSvZX13v-nYXPsxEYmAqO443fp4KmgFCKJZyt9tmSBL0G9DeBzzalBmJ&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfAfGmStv40caiu7Yyeql-CFSNyFe7PCnGQ5G0CaJ8fLfg&oe=65F22286)
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429790028_2101942826839389_3146158573670693074_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=6iRs4yuGU_gAX9Be6Yv&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfAG0ELsG-8KAmuv_R-ErBQJ5HkPkNkUowU50sPyontOSA&oe=65F1CEB6)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429790172_2101942903506048_3662042172194738356_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ghHDEd_WtugAX9Y9tr2&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfBeiTiwBwk_Bwc3lDjtYB1zh1eUloa4X2kfzJwFXZDnOA&oe=65F1651D)