День 2 – Творчі смаколики…
Антоніна Бражук, класний керівник 10-К класу, разом з учнями думали та багатіли на годині фінансової грамотності.
Юлія Новицька, разом зі своїми учнями 10-З класу, вчилися долати стреси за допомогою Нейрографіки – графічного методу трансформації свідомості, арт-терапія.
Учні 9-В класу на чолі з класним керівником Іриною Івчук, відвідали Нетішинський інноваційний ХАБ, де мали змогу поговорити про життєві цінності, попліткувати на шкільні теми, пригадати приємні моменти і просто гарно та з користю провести час разом.
У творчих класних керівників – творчі учні!
Дякуємо ЗСУ за можливість ТВОРЧО розвиватися!
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431192264_2102309530136052_7506241280772982928_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=bzt4J2XssIgAX-3eFrB&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfAIkyVkWkrmHwzHwbuuFg0PoWTcTeClzSjYmaNz5XZj1A&oe=65F2F3BB)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431472347_2102309580136047_8116231151370350614_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=F7DguxE2H3gAX-4hPiM&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfDlKLuDzCbRWN0M5uXeLw44D6fpPbZkW4rdsLiXoPW0jQ&oe=65F16D03)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431487422_2102309656802706_8742998648406852638_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=E3BExPEMGyYAX_uYBCy&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfCeWbDD381hHZx6HZoSSN1_O-ePadiwUkhrXrGv8UNMIw&oe=65F1F054)