До другої річниці звільнення Київщини, Чернігівщини, Харківщини, Сумщини… від рашистських загарбників.
Протягом 02-04 квітня у ліцеї проведено Уроки памʼяті та пошани.
Ми завжди будемо памʼятати незламні міста-герої: Бучу, Гостомель, Ірпінь, Бородянку та інші населені пункти, що вистояли завдяки героїзму українських воїнів, підтримці героїчного українського народу.
Київська область – одна з перших прийняла на себе удар російських загарбників. Більше місяця тривали воєнні дії на Київщині. Для більшості жителів області ці місяці стали найстрашнішими в житті. Після себе загарбники залишили могили, катівні та руїни.
2 квітня 2022 року ми всі дізналися, що Київщина нарешті звільнена від російської навали.
Відзнаку «Місто-герой України» для населених пунктів, що героїчно відбивають напад рашистів, президент встановив указом 6 березня 2022р. Тоді було вшановано перші шість міст: Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів. Також 24 березня 2022 року Указом Президента України присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України» містам Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України.
Нині УКРАЇНА зранена ворогом, але ВІЛЬНА, СИЛЬНА, НЕСКОРЕНА.
Ми гідно вистояли і продовжуємо тримати стрій!
Вічна пам’ять загиблим від рук окупантів!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434457622_2122336344800037_4192826729002476659_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=tYmYxmLdQCYAb7292gP&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCAPyRUqEcuuX6P-ebSdnd-fKhBzCipN_ykJEhxDHA8oA&oe=6618219F)