На Хмельниччині стартував ІІІ, районний етап спортивних змагань серед учнівської молоді в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
Вітаємо команду здобувачів освіти Нетішинського академічного ліцею, які представляли Нетішинську ТГ, з успішним подоланням першої сходинки – сьогодні вони здобули перемогу (серед 5 команд громад Шепетівського району) у зональних змаганнях в межах районного етапу з волейболу серед хлопців (тренер Володимир Герасимчук, учитель фізичної культури) та потрапили у фінальний етап районних змагань, який відбудеться протягом квітня.
Сьогодні спорт стає не лише майданчиком для фізичного розвитку, а й платформою для підтримки моральної сили та рішучості. Під час таких змагань молодь вчиться працювати разом, долати труднощі, йти до перемоги навіть у найважчих умовах.
Бажаємо команді Нетішинського академічного ліцею подальших успіхів. Тільки вперед – тільки до перемоги!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436139150_2124502331250105_4059502390995618621_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=S-OEqnD-9iMAb6zGm9Q&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBqEPNowNeZkUIqSrnArePUAKl-wBsRpe9pNpdF29U--g&oe=662807AC)