В академічному ліцеї пройшли змагання з футболу серед команд учнів 10-х класів під гаслом РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! Юнаки ліцею завжди налаштовані на перемогу та невпинно тренуються задля досягнення високих результатів.
У фінальному двобої перемогу здобула збірна команда ліцеїстів у складі:
– Семенюк Максим, учень 10-З класу, капітан команди
– Музичук Ярослав, учень 10-К класу
– Первяков Микола, учень 10 – Л класу
– Пилипчук Ілля, учень 10 – Л класу
– Коваль Віталій, учень 10 – Л класу
– Ілля Розваський, учень 10-А класу
- тренери – Ярослав Душнюк, Олександр Васильчук, учителі фізичної культури,
Вітаємо!
Попри воєнний стан, учителі не перестають працювати, а завдяки їхній відданості справі ми готуємо нове покоління професійних спортсменів. Серед хлопців вже є ті, хто вирішив присвятити своє життя футболу та мріє стати частиною збірної України з футболу!
Тільки вперед – тільки до ПЕРЕМОГИ!
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434472017_2125130031187335_3440315345346072885_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=q_T1fw4RfykAb6hVx4V&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCkJp6k-ItvxjUqHa9jFknMVrcI6GpdTZjI4kJQhKM8bw&oe=66281FA7)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434107950_2125130111187327_3262385952738157994_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ljoiyOqrcPUAb4x0CjX&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDwciVWM9dxdOcVWwtU4vzejUqQL6oEYnFVpiT1ebWPew&oe=66282B56)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434039081_2125130187853986_4533969140405490024_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=el0ORWQZ-OUAb7q6wgL&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBJd6162ooi0zbCvaMoGBxoz89wyHuh-_35C_vqFLmrzA&oe=662826B4)