В рамках Тижня профорієнтації учні 10-Є та 11-Г класів Нетішинського академічного ліцею мали нагоду відвідати відділення поліцейської діяльності Шепетівського РУП у м.Нетішин.
Під час зустрічі, яку провів Андрій Кондратюк, начальник відділення поліції, учні дізналися про поліцейські навчальні заклади, познайомилися з історією органів внутрішніх справ рідного міста, відвідали музей історії ОВС, поспілкувалися з керівником відділення поліції на актуальні теми: про умови вступу до поліцейських вишів, а також переваги такого навчання.
Дякуємо працівникам поліції та безпосередньо Андрію Кондратюку за сприяння проведенню профорієнтаційних та профілактичних заходів з молоддю.
Адже, від вибору професії – залежить майбутнє кожного випускника!
#поліціяШепетівщини
#профорієнтація
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438060219_2127666474267024_2079166741417628377_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7ECiI5MPk4MAb7Gsnu3&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfC6p61iKK4GvYzSH_olbYANlVNR3lltH6_sYUWYSi-R1w&oe=66280421)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437545208_2127666540933684_5176321049151299202_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=lq0mEWB7u5UAb6TEn93&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfByHc-up-MTOf805JqlPXF9hHtcPkf89kQ7IODUhKP6kw&oe=662837F5)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437665892_2127666594267012_184777723050192156_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=3WZXmOdLgr0Ab4YnO40&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDz4v-5kZ2bbyXDcxOqjbnfu3udJa-aUkFXGSRgSMqKcw&oe=66283B5C)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437386874_2127666640933674_4129455403298563126_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=l4lRew69NdMAb5I8OGR&_nc_oc=AdjwRy5pYywc2wYRtJwQOWkAeH-YSAKo3HyVE1PKrEbPpp7ZN4wdKFpzRoYVUAihqq8&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAvVOVY12-VU1uyOGQeoQUYzaJ4tKOmLNIhUJiTljEdTQ&oe=66282252)