Відбувся обласний етап фізкультурно-оздоровчого заходу «ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ‘Я»
До Всесвітнього дня здоров’я у м.Хмельницькому за сприяння управління молоді, фізичної культури та спорту Хмельницької ОДА пройшло неймовірне спортивне дійство.
В обласному етапі взяли участь команди міст і районів, переможці відповідних відбіркових етапів. Нетішинську ТГ представляла родина Звонцевих. У складі команди виступали мама Вікторія, тато Віктор та син Артур, учень 5-Б класу Нетішинського академічного ліцею (тренер команди – Ярослав Душнюк, учитель фізичної культури). Спортсмени змагались в шести різних естафетах.
Дякуємо родині за активну участь та чудовий результат!
Вільні та сильні духом – ми обов’язково переможемо!!!
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437673482_2128081454225526_4346243208437703268_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=2yZB9Z8Eus4Ab7kb8Xl&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCxdcpGSODPvI9i3L_nZbV7ZTBeNs6drl2dW1jWjTjyng&oe=66281585)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437536971_2128081494225522_8220747732426539341_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=wWsQldQwYw4Ab7UDiQM&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDzBUaV8yWpgwL4Xg1gEK_pu0HJwxmGPuo4fAC7ZuwaCA&oe=66282AB0)