З 23 по 25 квітня у Нетішинському академічному ліцеї проходили навчально-польові збори для хлопців і дівчат випускних класів.
Дівчата, разом із Наталією Яцюк та Юлією Куріло, учителями Основ медичних знань, зосередили увагу на медико-санітарній підготовці. Вони вивчали навички надання первинної домедичної допомоги та основи тактичної медицини.
У перший день зборів була організована зустріч з медичними працівниками. Учениці навчалися реагувати на екстрені ситуації та надавати допомогу постраждалим при різних видах кровотеч.
Другий день був насичений практичними заняттями з військовими інструкторами з тактичної медицини, навчання було спрямоване на надання допомоги у польових умовах. Дівчата практикували зупинку кровотеч за допомоги турнікета, бандажа, тампонади. Навчалися відновлювати прохідність дихальних шляхів.
На завершення було проведено залік щодо засвоєних знань, умінь та навичок з основ медичних знань.
Ці навички є життєво важливими у надзвичайних ситуаціях.
Дякуємо управлінню освіти, СМСЧ-4, військовій частині 3043 за допомогу у якісному проведенні навчально-тренувальних занять.
ДЯКУЄМО ЗСУ!
![](http://akadem.km.ua/wp-content/uploads/2024/04/2504-1024x724.jpg)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/439747983_2133969640303374_7999268110073922942_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=5xyz_kQ5zO4Q7kNvgF0-Kzz&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCYlCzLfkHa_m0aZNgCOAiX-Ivj6QDXABLh_3jPdQGkZw&oe=66347275)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440330785_2133969703636701_560911804863804496_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=M5Erglx_nUkAb6UWjja&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCPymBr8LF24KHuugneIC3oXRwAWiPgGCcn1sog_tV9oA&oe=663461D7)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/439914207_2133969810303357_7322554352861878622_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=g-NsjNJUJiUAb74-ZCB&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfD6U2Wu-rpq7ZX-s15Tl8aX6tB3dbhg0o29Vtxz7vOOtA&oe=66345D99)